ČERVENÝ STAN

Vždy v čase novu, alebo splnu, kedy ženy najčastejšie menštruujú, rozložíme svoj červený stan, aby si mohla spočinúť, vypnúť a stiahnuť sa z vonkajšieho sveta do svojho tela, do dialógu so svojou dušou a mohla bez výčitiek svedomia prežiť čas len so sebou samou v podpornom kruhu rovnako naladených žien.

Bez toho, aby si niečo musela, stráviš čas, ako to budeš cítiť, môžeš sa zapojiť do tanca, môžeš tvoriť, písať, spať, alebo len tak byť a stať sa pozorovateľkou. Najdôležitejšia je sloboda a nasledovanie svojho tela a ČAS len pre seba. Bude vytvorený priestor na spočinutie samej v sebe.

Milujem tantru, stala sa mojou neoddeliteľnou súčasťou a v tomto čase Vám sprostredkujem svoje poznanie aj cestu práce so svojou životnou ( sexuálnou) energiou. Naučím jednoduché techniky uvoľňovania panvy ako aj celého tela.

Uvoľnenie tela v tanci,  špeciálne jemné masáže, cviky na uvoľnenie menštruačnej bolesti, práca s esenciálnymi olejmi na znovuobnovenie rovnováhy, zdieľanie sú sprievodnými aktivitami, ktoré Ti budú k dispozícii.

Nemusíte mať v ten deň menštruáciu, aby ste cítili, že sa potrebujete stiahnuť a načerpať silu sama v sebe.

V rámci červených stanov budem pozývať aj zaujímavé hosťky a krásne ženy  so zaujímavými skúsenosťami, predstavia svoj dar, odovzdajú svoje poznanie a múdrosť. Strávime čas tým, aby sme sa uvoľnili a zároveň prepájali, inšpirovali a vzájomne si pomohli.

Súčasťou bude oltár hojnosti, esenciálne oleje terapeutickej kvality, teplo, mäkko a bezpečne.

Červené stany sú vysoko liečivé už dlhé roky pre všetky ženy, ktoré cítia zastaviť sa a dopriať si výživu pre svoje telo aj dušu.

Manažérky, terapeutky, mamičky aj babičky, všetky potrebujeme z času na čas stiahnuť sa zo sveta na to, aby sme znovuobnovili svoju životnú energiu a napojili sa na svoj zdroj.

Poplatok : 20 Eur

( v cene sú zahrnuté používanie esenciálnych olejov, čaj, ovocie, BIO pečivo.)

 Termíny: 27.2.( nov), 27.3.(nov) , 10.5. (spln), 9.6. (spln), 7.8. (spln), 20.9. ( nov), 3.11. ( spln), 18.12. (nov)

Na každý červený stan je potrebné sa dopredu prihlásiť mailom:
info ( @ ) sebavedomazena.sk

Tel. : 0917/517 843