MÚDROSŤ ŽENSKÝCH ARCHETYPOV
Cyklus intenzívnych zážitkových seminárov pre ženy

s Terezou Ruth a Vladkou Lukáčovou

2022/2023

ARCHETYP STARENY

12.11.2022 od 10.00 do 20.00, SARA Vinosady

Povedomie o našej archetypálnej podstate nám prináša
príležitosť hlbšie porozumieť vlastnej duši.
Dominantné, aj menej výrazné znaky jednotlivých archetypov často predurčujú naše kvality a spôsob, ktorým nasledujeme svoje vízie a uchopujeme vlastnú realitu.
Porozumenie a prijatie archetypálnej rôznorodosti našej duše tvorí jeden z dôležitých pilierov pri budovaní vlastnej identity a posilňovaní vnútornej integrity.
múdrosť ženských archetypov2

 

 
Rozpoznávanie archetypov v nás ponúka krásnu cestu sebapoznávania a sebaprijatia pre ženy aj mužov.
Tak ako muži prehlbujú spojenie so svojimi kvalitami prostredníctvom mužských archetypov v mužských spoločenstvách /najčastejšie so štyrmi archetypmi Bojovník, Milenec, Mág a Kráľ, stretávajú sa takisto ženy, aby spoločne vykročili na cestu hlbokého liečenia, podporované darmi archetypov ženského sveta.
Pozývame vás, drahé ženy, spoločne na túto cestu vykročiť, vedené múdrosťou, ktoré v sebe ženské archetypy nesú.

 

MÚDROSŤ ŽENSKÝCH ARCHETYPOV
je nový cyklus 6 celodenných stretnutí, ktoré na seba nadväzujú.
Počas týchto zážitkových seminárov budeme postupne pracovať s archetypmi Čarodejka, Starena, Panna, Milenka, Matka a Kráľovná, prostredníctvom pohybu tela, vedomého dychu a hlbinnej imaginácie, konštelačných techník a záverečného iniciačného rituálu na konci každého stretnutia.
 
KEDY: Sobota 11.12.  od 10.00 do 20.00 hod.
KDE: SARA priestor pre stretnutia
SPREVÁDZAJÚ:   Tereza Ruth a Vladka Lukáčová
CENA: 110 eur/ jednorázové stretnutie alebo 90 eur pri prihlásení sa na celý cyklus na seba nadväzujúcich stretnutí (rozpis termínov jednotlivých stretnutí nižšie v texte)
 
 
PRIHLASOVANIE a bližšie info: prihlasovanie@sebavedomazena.sk
(tel.0917/517 843, 0904/504 533)

 

button_prihlasit-sa-na-seminar

 

Rozpis všetkých stretnutí MÚDROSŤ ŽENSKÝCH ARCHETYPOV:
 
03.09 ČARODEJKA – Zostup do podstaty
12.11 STARENA – Múdrosť predkov a hlbokého ticha
11.02 2023 PANNA– Krehká sila
15.04 2023 MILENKA– Mystický tanec lásky
24.06 2023 MATKA– Návrat domov
16.09 2023 KRÁĽOVNÁ– dary poznania
 
Všetkými stretnutiami cyklu MÚDROSŤ ŽENSKÝCH ARCHETYPOV vás budú spoločne sprevádzať:
 
TEREZA RUTH

Tereza RuthDlhodobo vediem kurzy tantrajógy pre ženy Mohendžodáro a cyklus celodenných seminárov Sedem klenotov ženy. Sprevádzam ženy pravidelnými skupinovými stretnutiami / Tanečné meditácie pre ženy, BAUBO Divotance ženskej duše a tiež ponúkam individuálne konzultácie spojené s kraniosakrálnou terapiou.
Vo svojej práci vychádzam zo svojich 15 ročných lektorských skúseností, z učenia tantry ,tao, šamanských kmeňových tradícií a nepochybne taktiež zo svojho osobného života 🙂
Cítim sa hlboko inšpirovaná knihou Ženy, ktoré behali s vlkmi a archetypom Divokej ženy -Divošky, ktorý vo svojej práci napomáham objaviť v každej žene ako predpoklad k vnútornému sebaobnoveniu a prinavráteniu k vlastnej jedinečnosti.
 tereza.mohendzodaro@gmail.com

 

VLADKA LUKÁČOVÁ
Vladka LukáčováNiekedy som sa bránila slovu mágia, no dnes viem, že ženská mágia a rituály sú súčasťou kultúry našich prababičiek a ich prababičiek. Vykročila som na cestu oživovania a spájania rôznych ciest do jednej. Tej vlastnej. Rituálmi sprevádzam už 10 rokov a stali sa mojou súčasťou, ako aj možnosťou, ako uctiť svoju životnú cestu, dôležité medzníky v živote, ale aj niektoré významné okamihy života. Sprevádzam skupinovými aj osobnými rituálmi, cyklom Mystérium ženských rituálov, vediem Tradičnú tantra jogu a partnerské rituály spolu s mojím manželom.

vladenka@sebavedomazena.sk

 

 

button_prihlasit-sa-na-seminar