FREE YOUR TANTRIC BODY

Best of Jayananda

05. - 12. augusta 2016


na plaziTradičná Tantra Joga - Tao vedomého dotyku - Meditačné a dychové techniky - Detoxikácia)

Vydajte sa na cestu za dobrodružstvom a naučte sa porozumieť svojmu telu a jeho prirodzenej múdrosti. Staňte sa sám sebe šamanom, liečiteľom aj múdrym radcom.

Prežitkový týždeň, kde sa na vlastnom tele naučíte uvoľňovať prostredníctvom rannej jogy, dynamických aj statických meditácií, dýchacích,detoxikačných a masážnych techník v lone prírody mimo každodenného ruchu.

Týždeň, ktorý venujete svojmu telu a jeho sebauzdravovaniu.

Spoznáte ( dávaním aj prijímaním) blahodárne účinky vedomého dotyku, ktoré môžete využívať vo svojom každodennom živote ( masírovanie detí, partnera) alebo pri profesionálnej práci s telom ( maséri, fyzioterapeuti, terapeuti osobného rozvoja).
Dotkneme sa starých indických učení, ktoré vychádzajú z véd, filozofie tantry, taa a zoznámite sa s detoxikačnými technikami posilňujúce imunitu a celistvosť tela.
V rámci večerov ( pokiaľ to počasie dovolí) si užijete šamanský kruh pri ohni, spoločný rituál a mnoho krásnych a hlbokoprežitkových momentov.
Súčasťou pobytu je kvalitná a pestrá vegetariánska strava a detoxikačné doplnky, ktoré celý proces podporujú. Ozdravný a prežitkový týždeň spoznávania samého seba a podpory sebaliečenia na všetkých úroviach - fyzická, emočná a energetická.

 

JOGA + DÝCHACIE TECHNIKY – Deň začneme rannou jogou. Tradičná tantra joga je pramatkou jogových štýlov. Naučíte sa zostavu asán a dýchacích techník, ktorých blahodarné účinky spoznáte okamžite. Zároveň sa láskyplne posúvajú hranice našej flexibility, liečia imunitnú aj pohybovú sústavu a spevňujú svalovú hmotu.

TAO VEDOMÉHO DOTYKU- je kombináciou thajských, ajurvedských, tantrických a olejových masážnych techník. Prostredníctvom nich získate znalosť a skúsenosť, čo je vedomý dotyk a ako uvoľňovať telo.

MEDITÁCIE - Budeme striedať dynamické (v pohybe) a statické meditácie na oslobodenie mysle a ponorenie sa hlboko do vnútra.

SPRIEVODNÝ PROGRAM – šamanský kruh s ohňom, prechádzky po okolí, relax, detoxikácia

 

Celý pobyt je situovaný v krásnom prostredí českých lesov lúk na Kubasovej chalupe.