NEBUĎME OBEŤAMI, TVORME.

 

akt

Shiva ( mužský princíp) a Shakti ( ženský princíp) . Shiva je vedomie a Shakti energia.
Tantra je slovo opradené mnohými mýtmi. Každý si pod tým predstavuje niečo iné a skutočný význam je zahalený tajomstvom.
Tantra je cesta k pravde… prastará veda o našom tele a životnej energii, ktorú nosíme.
Každá z nás túži po naplnenom vzťahu a hlbokom sexuálnom spojení so svojim partnerom.. Snívame o hlbokej a pravdivej láske, ale často nie sme schopné pomenovať ani to, ako sa momentálne cítime.


A čo intímny život? Keď nepoznáme samé seba, svoje cykly, svoj potenciál a tiež svoje tiene, keď nie sme schopné kvôli našim dávnym alebo aktuálnym zraneniam zdieľať partnerovi, čo sa s nami deje a čím prechádzame, ako sa môžeme s ním spojiť v najhlbšej hĺbke milostného aktu?


Tantra hovorí o najvyššom spojení medzi mužom a ženou práve prostredníctvom milovania. Tantra nepredstiera, netlačí, nehľadá. Nemá ambície, ciele, je to jednoducho poznanie.
Tantra je prežitok na vlastnom tele.


Zdieľať partnerovi svoje strachy, bolesti a ukázať mu svoju zraniteľnosť nie je vždy ľahké. Ten strach je tak veľký, že všetku energiu vynaložíme na to, aby sme boli dokonalé, alebo dokonale zastreli svoju pravdu o sebe. Dokonalé partnerky, dokonalé milenky, dokonalé matky, nech okolie alebo partner vidia, že za to stojíme . No v kútiku duše túžime po tom, aby nás partner namiesto logických argumentov a riešení nás len objal a my sme mohli bezpečne spočinúť v jeho náručí.


Aby sa to stalo, musíme najprv vyliezť so svojej ulity. Ulity bezpečia a pohodlia a ísť s kožou na trh. Také aké sme.
S bolesťou, smútkom aj pocitom nepochopenia a vlastnej nedokonalosti.
Ako prvé musíme poznať samé seba. Poznať svoju životnú ( sexuálnu) energiu, jej potenciál aj tiene.
Sme zodpovedné za to, ako sa cítime, čo robíme, aj nerobíme.
Tantra je kľúčom k poznaniu samej seba.
Ak chceš spoznať samú seba, tak vykroč. Tvoje vnútro a život ťa už povedú.

Hlboko liečivé a zároveň techniky overené v praxi dávajú možnosť spoznať svoj potenciál. Na všetkých úrovniach v bezpečnom kruhu žien odhaľ svoje vrstvy a vrhni sa do života plná života, slobody a radosti zo života. Odovzdaj sebe aj svetu to najlepšie zo seba. Oddaj sa svojmu partnerovi a múdro ho naviguj. Muž je naplnený vtedy, keď môže robiť ženu šťastnou, tak si to dovoľme.
Dovoľme si prežívať život naplno, v láske a robme lásku láskou.
Nebuďme obeťami, tvorme.