FREE YOUR TANTRIC BODY

Best of Jayananda

05. - 12. augusta 2016


na plaziTradičná Tantra Joga - Tao vedomého dotyku - Meditačné a dychové techniky - Detoxikácia)

Vydajte sa na cestu za dobrodružstvom a naučte sa porozumieť svojmu telu a jeho prirodzenej múdrosti. Staňte sa sám sebe šamanom, liečiteľom aj múdrym radcom.

Prežitkový týždeň, kde sa na vlastnom tele naučíte uvoľňovať prostredníctvom rannej jogy, dynamických aj statických meditácií, dýchacích,detoxikačných a masážnych techník v lone prírody mimo každodenného ruchu.

Týždeň, ktorý venujete svojmu telu a jeho sebauzdravovaniu.

Spoznáte ( dávaním aj prijímaním) blahodárne účinky vedomého dotyku, ktoré môžete využívať vo svojom každodennom živote ( masírovanie detí, partnera) alebo pri profesionálnej práci s telom ( maséri, fyzioterapeuti, terapeuti osobného rozvoja).
Dotkneme sa starých indických učení, ktoré vychádzajú z véd, filozofie tantry, taa a zoznámite sa s detoxikačnými technikami posilňujúce imunitu a celistvosť tela.
V rámci večerov ( pokiaľ to počasie dovolí) si užijete šamanský kruh pri ohni, spoločný rituál a mnoho krásnych a hlbokoprežitkových momentov.
Súčasťou pobytu je kvalitná a pestrá vegetariánska strava a detoxikačné doplnky, ktoré celý proces podporujú. Ozdravný a prežitkový týždeň spoznávania samého seba a podpory sebaliečenia na všetkých úroviach - fyzická, emočná a energetická.

 

JOGA + DÝCHACIE TECHNIKY – Deň začneme rannou jogou. Tradičná tantra joga je pramatkou jogových štýlov. Naučíte sa zostavu asán a dýchacích techník, ktorých blahodarné účinky spoznáte okamžite. Zároveň sa láskyplne posúvajú hranice našej flexibility, liečia imunitnú aj pohybovú sústavu a spevňujú svalovú hmotu.

TAO VEDOMÉHO DOTYKU- je kombináciou thajských, ajurvedských, tantrických a olejových masážnych techník. Prostredníctvom nich získate znalosť a skúsenosť, čo je vedomý dotyk a ako uvoľňovať telo.

MEDITÁCIE - Budeme striedať dynamické (v pohybe) a statické meditácie na oslobodenie mysle a ponorenie sa hlboko do vnútra.

SPRIEVODNÝ PROGRAM – šamanský kruh s ohňom, prechádzky po okolí, relax, detoxikácia

 

Celý pobyt je situovaný v krásnom prostredí českých lesov lúk na Kubasovej chalupe.

Tento týždeň je zároveň ochutnávkou pre záujemcov o ročnú certifikovanú školu TAO VEDOMÉHO DOTYKU, ktorú otvoríme v roku 2017 a je určená profesionálnym masérom na rozšírenie svojej praxe , ale aj tým, ktorí chcú s vedomým dotykom začať či už profesionálne, alebo v domácich podmienkach.

kubasova-chalupa-17Začiatok : 5.8. – začíname večerou o 18,00 , začiatok workshopu: 19,30 h
Koniec: 12.8. – končíme obedom cca o 13,00 hod.
Lektorné : 250 Eur / 7000 CZK
Ubytovanie: 11 Eur/noc /300 CK /noc ,
Strava : 13 Eur/deň /350 CZK/deň
Jednorazový poplatok za posteľné prádlo: 50 CZK
Strava zahŕňa 3x denne ( raňajky, obed, večeru), strava je pestrá, vegetariánska, obohatená o superfoods ako smoothies, spirulina, zelený jačmeň )
Za ubytovanie a stravu platíte priamo na mieste majiteľom centra ( v českých korunách)
superfoodsMiesto : Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí.
( vzdialenosť z BA je 241 km a trvá približne 3 hodiny, z Prahy 163 km a dĺžka 2 hodiny)
http://www.cestasrdce.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=49:kontakt-a-mapka&Itemid=5
je možné sa dohodnúť na spoločnej ceste autom a sherovaní nákladov)
Je potrebné zaplatiť zálohu vo výške 50% a poslať prihlasovací mail

Kontakty pre SR :
Vladka Lukáčová Dolníková
Tel. +421 917517843, e-mail: info@sebavedomazena.sk
c. účtu pre platby v EUR : 4999935706 /7500
sprava pre prijimatela- freeyourbody
www.sebavedomazena.sk

ČR:
Janka Uhliarová
Tel : +420 724 247 001, email : jana@praha6.com
č. účtu : 2100726940/2010
www.jayananda.cz

O lektorovi:
JayanandaJayananda od roku 1998 pracuje na poli osobnej transformácie prostredníctvom jogových, meditačných, detoxikačných a masážnych techník kultúr ďalekého východu.
Používa vzácnu kombináciu starovekých tantrických princípov Indie a Tibetu spolu s metódami moderných tantrických učení Západu.

Je absolventom školy Tradičnej Tantra jogy Shri Kali ašrámu v Indii, cetifikovaným učiteľom thajských masáží a techník práce s posvätnou sexualitou systému Liečivé Tao. Pôsobí v Prahe,Bratislave a v južnej Indii .

Vyvinul vlastný systém „Abumandra Healing Therapy“ a založil školu masážnych techník Tao vedomého dotyku. . Zaoberá sa čistením organizmu a detoxikačnými technikami. Usporadúva každoročné pobyty s Tradičnou tantra jogou v Južnej Indii.