Jogová cesta do magického údolia pyramíd v Bosne 

25.8.-31.8. 2019

  -Tradičná tantra  joga  -  pyramídy- meditácie - rituály - Sarajevo

Milujeme Bosnu.  Milujeme  tradičnú tantra jogu. Milujeme rituály na magických miestach.
.
Sme nadšenci práce s telom v kombinácii s prírodou a zaujímavými energetickými miestami. Samy sme vyskúšali ich silu a uzdravujúcu energiu.
Prepojili sme prácu s telom s poznávaním. 
Milujeme voľnosť. Podelíme sa o tieto krásne miesta. Neformálna cesta pre tých, ktorí túžia aspoň raz zažiť tento div sveta inak, ako ponúkajú cestovky alebo duchovné púte.

Rannou jogou naštartujeme  hormonálny systém v tele, vyladíme a uvoľníme ho na celodennú dávku energie.
Každý deň absolvujeme cestu na jednu z pyramíd a na pyramíde lásky aj prenocujeme. Súčasťou bude nočný rituál.
Ochutnáte miestny streetfood a spoznáte miestne zvyky, ktoré Vám radi ukážeme.

 
 

Bosna a mesto Visoko

Teraz už svetoznáme miesto v údolí, kde leží 5 pyramíd sa nachádza v nádhernej krajine Bosna, obklopené horami  a veľkolepou prírodou. Mesto Visoko je malé mestečko asi 30 km od Sarajeva.
Toto miesto sa vyznačuje silnými vibráciami, ktoré napomáhajú pri transformácií vedomia, uzdravovaní tela a urýchľujú ich procesy. Údolie pyramíd ponúka jedinečné zážitky harmonizujúce bioenergetický systém človeka.
Je to jedno z najsilnejších miest na svete, ktoré poskytuje množstvo nádherných stretnutí samého so sebou v tuneloch, v magickom parku so silovými špirálami, so vzácnymi megalitmi, čarovnými miestami  a liečivým prameňom vytekajúceho priamo z pyramídy.
Energie pyramíd Slnka, Mesiaca, Draka, Zeme a Lásky prinášajú hlboké uzdravenie a možnosť  ho naštartovať priamo v ich náručí.
Visoko je mesto s mimoriadne vrúcnymi a otvorenými ľuďmi a poskytuje bezpečie pre všetkých, ktorí prichádzajú liečiť svoju dušu aj telo.
Sú svedkami mnohých zázrakov, ktoré sa na týchto miestach udiali.

 
 

Cesta do Údolia pyramíd

7 dní  a 6 nocí spoznávania nádherných a energeticky silných miest a ich  okolia. Ponoríme sa  a vychutnáme si silu pyramíd, ktorú Údolie ponúka. Pyramíd je 5 ( pyramída Slnka, mesiaca, Draka, Lásky a Chrám Matky).
Pravidelnou rannou jogou v  parku spriechodníme telo  a jeho energetický systém a pripravíme ho na nadchádzajúce púte na pyramídy a do tunelov.Prácou s telom a rituálmi máte možnosť zažiť pyramídy inak, ako bežní turisti.

Každá pyramída prináša inú energiu a vibráciu ktoré sa spoločne prepájajú.

Dostatok času si doprajeme na meditáciu v  parku Ravne v labyrintoch a špirálach obklopených vzácnymi a silnými kameňmi a megalitmi.
Zažijeme prehliadku tunelu v sprievode človeka, ktorý ho spoluobjavil a pomáhal sprístupniť.
V tuneli Ravne, ktorý je v podzemí pyramídy Slnka bolo namerané až 25000 Mhz , ktorého vibrácie majú uzdravujúce účinky na ľudské telo.
Budete mať dostatok času na samého seba a navštívenie miest, ktoré ladia Vašej duši najviac.
Celodenný výlet do Sarajeva a návšteva termálnych prameňov.

 

 
 

Sarajevo

Hovorí sa mu aj orient Balkánu. Stretávajú sa tu dve náboženstvá –muslimské a kresťanské. Mesto má okrem smutných spomienok z nedávnej vojny aj nádherné miesta, miestne trhy a pamiatky, ktoré sa oplatí zažiť a vidieť.
Nočné Sarajevo je rušným miestom s plnými kaviarňami, vôňou vonných fajok , granátových jabĺk a lákavého jedla.
Možnosť zažiť celodenné potulky týmto čarovným mestom.

 
 

Budeme ubytovaní v novom útulnom a čistom apartmánovom dome , izby sú 2, 3 a 4 lôžkové, súčasťou je aj dostatok kúpeľní a 2 kuchyne, kde si môžete variť vlastné jedlo. Dom je strategicky umiestnený v centre, odkiaľ je všade blízko a  v blízkosti je množstvo výborných miestnych reštaurácií, ktoré sú lacné a chutné.
Mesto ponúka nákupy miestnych špecialít, vynikajúcich syrov, kožušín, kryštáľov a vzácnych kameňov.

 
 

Tradičná tantra joga

TRADIČNÁ TANTRA JOGA pochádza z drávidskej Indie a prináša mnoho benefitov pre súčasný "rýchly" život, ktorý žijeme. Učí nás, ako sa uvoľňovať, dýchať a pracovať so svojou vlastnou životnou a sexuálnou energiou a kultivovať ju tak, aby nám slúžila a obohacovala náš život. Zostava Tridosha balancing je premyslený systém práce s hormonálnym systémom nášho tela. Odburáva stres a uvoľňuje napätie v tele.
Tento systém prináša hlboké sebaliečenie, sebareflexiu a sebauzdravovanie. Vnáša do života kvality, o ktorých sme ani netušili, že ich máme. Prináša, ponor, nadhľad, ale aj ukotvenie.

Spoznávaním svojho osobného posvätného priestoru prichádzame k svojej vlastnej pravde.
Joga je vhodná aj pre úplných začiatočníkov.

 
 

Organizačné pokyny:
Cesta je vhodná pre jednotlivcov, páry aj rodiny. Pre deti bude v rámci programu zabezpečená aj starostlivosť, pokiaľ budete tráviť čas meditáciami v tuneli. Počas rannej jogy sa môžu deti zapojiť, alebo hrať v parku v blízkosti jogashaly.

Cesta do Bosny trvá cca 10 hodín a pôjdeme autami. Je možnosť ísť aj letecky  z Bratislavy do Sarajeva ( 30 km od mestečka Visoko), alebo autobusom z Viedne.

 Vyrazíme skoro ráno v nedeľu 25.8.  ( 3 AM ). Doporučujeme, aby v každom aute boli aspoň 2 šoféri na striedanie.
Maximálny počet je 4 v aute. Po uzavretí prihlášok sa budeme rozdeľovať do áut. Treba do prihlášky uviesť, či máte možnosť zobrať auto, alebo ste nešofér, šofér bez auta atď.
Odchod na Slovensko je 31.8. 2019 v doobedňajších hodinách ( príchod do Bratislavy je polnoc).

 
 

Každé ráno po rannej joge budeme stolovať raňajky v parku , preto si vezmite so sebou svoje obľúbené suroviny( kaša, ovocie, oriešky. ). Denne si budete môcť zakúpiť suroviny aj v meste , majú vynikajúce pečivo, ovocie, zeleninu.
Počasie v Bosne je podobné ako na Slovensku, o trochu teplejšie , do tunelov si treba zobrať teplé oblečenie ( je tam 12 st. C ), deku, podsedáčik.
Zo sebou nepremokavé oblečenie, ľahké trekové topánky, spacák
Na rannú jogu jogamatku, jogové oblečenie ( aj teplejšie)
Ruksačik na celý deň , fľašku na vodu, baterku)
Viacvrstvové oblečenie, ktoré si môžete kedykoľvek obliekať a vyzliekať. Nepremokavé ľahké trekové topánky a denník.

 
 

Cena : 310 Eur/ osobu  ( v cene je  ubytovanie, lektorné, rituály, joga, sprevádzanie)
Cena za pár : 580 Eur
Deti : od 6 rokov :150 EUR
Cena pred deti mladších ako 6 rokov bez nároku na lôžko : 0 Eur

Maximálny počet účastníkov  je 12.
V cene nie sú zahrnuté náklady na benzín ( po rozdelení medzi 4 osoby to vychádza cca na  50 Eur/hlavu  + diaľničné poplatky ( t.j. cca 50 Eur tam aj späť na auto), cestovné poistenie, strava

 

Sprevádzať Vás budú  

Vladka Lukáčová- sprevádzanie, ranná joga, rituály

Vediem pravidelné lekcie tradičnej tantra jogy v Bratislave a Devínskej Novej Vsi, organizujem každoročne jogové retreaty v Južnej Indii a Bosne a jogové víkendové pobyty kombinované s vedomým dotykom a masážnymi technikam. Som zakladateľkou komunity Tradičnej tantra jogy na Slovensku a vytváram spolupráce s inými lektormi a kolegami zo SR aj zo zahraničia.
Okrem toho vediem ženské podporné skupiny zamerané na prácu s posvätnou sexualitou a vediem ženské rituály.

Bosna a jej pyramídy sú pre mňa silným miestom na Zemi, kde a rada vraciam a vždy tam objavíme niečo nové. Liečivú silu tunelov som mala možnosť spoznať na vlastnom tele a v kombinácii s rannou jogou sa mi dejú priam zázraky.

Igor Lukáč
 Sprevádzanie, biorezonancia , konzultácie, nočný výlet na pyramídu lásky

pracujem s vedomým uvoľňovaním prostredníctvom masáží a zaoberám sa odstraňovaním geopatogénnych zón, elektrosmogu. Poskytujem biorezonanciu ako formu uzdravenia pre ľudí aj zvieratá.

Som senzibilný človek, ktorý cíti omnoho viac okolitých jemnohmotných energií ako bežný človek. Môže sa to stať darom, ale aj prekliatím, keď s tým človek nevie pracovať. Bosna je jedným z miest, kde bolo nameraných niekoľkonásobne vyšší počet frekvencií ( záporných iontov), ktoré spúšťajú v človeku samouzdravovací proces. Zaujímam sa o tieto miesta osobne aj profesionálne, keďže viem, aké dôsledky to má na telo. Rád sa podelím o skúsenosti.

 

Je potrebné  sa prihlásiť mailom a zaplatiť zálohu 150 Eur do 30.6. 

Viac info o ceste : info ( zavinač ) sebavedomazena.skwww.sebavedomazena.sk
Tel. Vladka Lukáčová : 0917 / 517 843